Výměna a vrácení

Výměna za jiný model nebo jinou velikost

Pokud vám nevyhovuje velikost, nelíbí se vám barva nebo se rozhodnete pro jiný model, provedeme výměnu do 14 dnů po dodání.

Výběr správné velikosti může být někdy složitý, zvláště pokud jde o boty. Na stránce Velikostní tabulka jsme pro tuto konkrétní příležitost vytvořili průvodce velikostí a tipy pro výběr správné velikosti.

Jak to udělat:

  • Pošlete e-mail na adresu info@u-star.cz s informacemi o objednávce nebo použijte formulář na stránce KONTAKTY výběrem možnosti „Výměna a vrácení“.
  • Ve zprávě uveďte, jakou velikost potřebujete nebo na jaký model chcete zakoupenou položku vyměnit.
  • Po obdržení e-mailu vás budeme kontaktovat, abychom prodiskutovali podrobnosti a navrhli nejlepší možnost.
  • Vrácení bude provedeno na vaše náklady. Chcete-li zkontrolovat dodávku, zašlete nám kód balíku, budeme sledovat průběh dodání.
  • Přijímáme pouze nové výrobky bez jakýchkoli stop opotřebení. Jinak nebudeme moci přijmout váš návrat a vyměnit jej.

Balík je třeba zaslat na adresu:

E-shop U-Star.cz, ZENDA s.r.o., Olgy Havlové 2914/52, Praha, 13000.

Poté, co balíček obdržíme, bude do 2 pracovních dnů od nás odeslán nový. Nová zásilka bude potvrzena e-mailem.


Vrácení zboží

Nabízíme snadný proces vrácení zboží a vrácení peněz.

Jakýkoli produkt zakoupený na webových stránkách u-star.cz můžete vrátit do 14 dnů od data doručení. 

Jak na to:

  • Pošlete e-mail na adresu info@u-star.cz s informacemi o objednávce nebo použijte formulář na stránce KONTAKTY výběrem možnosti „Výměna a vrácení“.
  • Ve zprávě uveďte podrobnosti a údaje pro bankovní převod (číslo bankovního účtu a číslo banky pro Českou republiku nebo IBAN: a BIC SWIFT kód: pro Slovensko).
  • Ujistěte se, že je vrácená položka ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi se všemi nálepkami a v originálním obalu. Výrobek nesmí být používán venku, opotřebovaný nebo zneužitý. Jinak nebudeme moci zboží přijmout a vrátit vám peníze. 
  • Zašlete balíček poštou do ruky. Vrácení bude provedeno na vaše náklady. Chcete-li zkontrolovat dodávku, zašlete nám kód balíku, budeme sledovat průběh dodání.

Balík je třeba zaslat na adresu:

ZENDA s.r.o., E-shop U-Star.cz, Olgy Havlové 2914/52, Praha, 13000.

Odpovídáte za bezpečnost vaší zásilky a vrácených položek před jejich příjezdem do našeho skladu. Proto použijte sledovatelné způsoby přepravy a pokud je to možné, pojistte zásilku. Uložte si stvrzenku. V případě ztráty zásilky můžete kontaktovat kurýrní službu.

Požadované dokumenty:

K vaší objednávce jsme připravili a připojili fakturu. Umístěte jej do krabice s produktem. Bankovní údaje pro vracení peněz můžete zadat přímo na faktuře.

Vrácení peněz bude provedeno, pouze pokud budou splněny podmínky pro vrácení. Pokud vrácená položka nesplňuje výše uvedené požadavky, balíček bude odeslán zpět odesílateli.

Vrácení peněz se provádí pouze bankovním převodem do 14 dnů od data dodání zboží do našeho skladu.