Batohy Vans

Nakupovat Batohy Vans v e-shopu U-Star od 1150 kč je snadné!

Dodáváme po České republice a na Slovensko
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Zboží skladem v Praze

-21%

Zbývající produkty našeho katalogu

-15%

Jako rodiče chceme pro své děti to nejlepší. Školní batohy Vans jsou velmi kvalitní. Čekají vás prodyšná i polstrovaná záda, dobře nastavitelné ramenní popruhy a reflexních prvky. Trendy batohy do školy Vans jsou praktické a mají super design. Chcete pro děti to nejlepší? Zvolte perfektní batohy Vans, které vám dlouho vydrží.

Jak dobře víme, naše děti to vidí vždy trochu jinak. Více než praktické prvky a odolnost batohu je zajímá design anebo uspořádání batohu, které dostatečně ochrání křehkou elektroniku. Batohy a vaky na záda Vans jsou proto perfektní volbou. Splňují totiž obojí. Hodí se do školy i do práce, nebo na běžné nošení. Je pro vás důležité, aby se hlavně do batohu vešel notebook či tablet? S tím se dnes u těchto studentských batohů počítá.

Nemusíte dělat žádné kompromisy. Vybírejte pouze mezi špičkovými školními batohy, jejichž design vychází z těch nejaktuálnějších módních trendů. Stylové studentské a školní batohy a vaky na záda Vans uspokojí potřeby praktické, funkční i estetické. Naše batohy od Vans, to je sázka na jistotu.