O nás “U-STAR – tvoje hvězda“

Jsme jedním z prvních obchodů, jenž začaly v ČR prodávat Conversky! Náš shop je přímo autorizovaným obchodem Converse! Díky tomu u vás může jednoznačně odpadnout strach z nákupu „fakeů“ a napodobenin, kterých se to internetem jenom hemží!

  • Místo vydání najdete v Praze
  • Provozní doba: dle dohody

Kamennou prodejnu jsme otevírali v roce 2007 a o rok později začal fungovat i náš web shop. V Česku sotva jinde najdete tak rozsáhlý sortiment Converse, jako u nás.

Za ono téměř desetiletí existence máme desítky tisíc spokojených zákazníků, z nichž se k nám mnozí stále vracejí, protože se snažíme dělat opravdu maximum pro jejich spokojenost! Někteří z vás si dokonce u nás rezervují a objednávají svoje Conversky dopředu na další sezónu! Stačí se také podívat např. na Heuréku, kde je hodnocení spokojenosti zákazníků U-star shopu 100%, což nás nesmírně těší!

Je to zajisté bohatým sortimentem Converse, ale též rychostí dodání, kdy máte doma většinou svoje zboží do 24 hodin, nejdéle do dvou dnů! A často s dopravou zdarma! U nás též není žádný problém s vrácením či výměnou produktu, děláme to denně!

Díky našim bohatým zkušenostem jsme navíc schopni Vám kdykoliv poradit s velikostí či jakoukoliv otázkou ohledně nákupu, a to jak po mailu, tak -na rozdíl od mnoha firem- i telefonicky a to v podstatě od rána až do pozdního večera! Dalším bonusem a již tradicí je fakt, že se nové kolekce Converse objevují jako první právě u nás. A některé modely můžete nakoupit exkluzivně pouze a jen v našem obchodě! Přejeme vám příjemné nakupování.

YOUNG WITH

U-Star online shop
U-Star. Historie firmy

Náš obchod s oblečením a botami se soustředí především na mladé lidi, i když  nejen na ně, protože stěžejní značka tohoto shopu – Converse – je oblíbená napříč několika generacemi. Shop má neotřelý design a ve výběru oblečení, tašek a bot si zde přijdou na své všichni, kdož mají rádi osobitý styl. Na výběr u nás mají z fashion a streetwear značky Vans. Největší zastoupení zde ale má kultovní americká značka CONVERSE.

Však také název obchodu U-Star – Tvoje hvězda- koresponduje s touto světoznámou značkou, jenž se na trhu drží již stovku let a kromě kvality a svérázného stylu je proslulá právě hvězdou ve svém logu.

Odkazy na zboži z obrazku:

Plátěné Converse boty jsou populární již desítky let a v poslední době jejich obliba  závratně stoupla především u mladé generace. Cool je i pestrá řada Star Player “vycházkové městské“ obuvi, stylového oblečení a doplňků. Zákazníci též rádi nakupují kvalitní a funkční Converse tašky a kabelky. Obrovsky stoupající trend zaznamenává v posledním období i další významný brand, který náš shop nabízí, tedy kultovní značka Vans! Z výběru Vans obuvi a oblečení jsou nejoblíbenějším modelem tenisky Vans Authentic.

I TY MŮŽEŠ BEJT HVĚZDA
ŠLÁPNI DO CONVERSE A VANS!