U-STAR vám přináší Converse kolekci podzim-zima 2016/2017

Aktuální kolekce Converse je doslova nabušená novinkami!

Nový model tenisek Chuck Taylor All Star II přináší Nike Lunarlon stélku, jenž zajišťuje dokonalé odpružení podrážky a podporu klenby, takže se vaše nožky budou cítit doslova jako v bavlnce! Díky vypolstrovanému a neklouzavému jazyku, pěnovému límci a mikro jemné semišové podšívce padne teniska jako ulitá.

Chuck Taylor Counter Climate 

Pro tento podzim a zimu je zde další a zásadní novinka, kterou je Chuck Taylor Counter Climate. V těchto teniskách se od teď můžete v pohodě procházet bez ohledu na počasí, díky speciálnímu plátnu Shield Canvas, jenž odpuzuje vodu! Pečlivý design, prvotřídní materiály a odolná konstrukce pomáhají udržet nohy v teple a suchu i za deště. Součástí jsou též inovativní reflexní prvky na patě a tkaničkách, díky nímž budete nepřehlédnutelní i v zamračeném počasí!

Další verzí All Star „dvojek“ je Converse Breathable Spacer Mesh Thunder, který nejen, že využívá všech výše uvedených výhod včetně Lunarlon stélky, ale je i parádní designovkou! A to především díky nové aktualizaci materiálu, jímž je distanční síťovina, přinášející navíc lehký a prodyšný komfort.

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Přísně nutné

Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro to, aby webové stránky plnily své základní funkce. Patří sem ty, které vyžadují, aby registrovaní uživatelé mohli ověřit a provést funkce související s účtem.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Představení

Ty se používají ke sledování interakce uživatelů a zjišťování možných problémů. Pomáhají nám zlepšovat naše služby poskytnutím analytických údajů o tom, jak uživatelé využívají tuto stránku.

_ym_isad, _gid, PHPSESSID, _ym_uid, _ga