Kolekce

Kolekce Converse podzim-zima 2016/2017

U-STAR vám přináší Converse kolekci podzim-zima 2016/2017

Blog U-Star Kolekce Counter Climate
Blog U-Star. Kolekce Counter Climate Shield Canvas

Aktuální kolekce Converse je doslova nabušená novinkami!

Nový model tenisek Chuck Taylor All Star II přináší Nike Lunarlon stélku, jenž zajišťuje dokonalé odpružení podrážky a podporu klenby, takže se vaše nožky budou cítit doslova jako v bavlnce! Díky vypolstrovanému a neklouzavému jazyku, pěnovému límci a mikro jemné semišové podšívce padne teniska jako ulitá.

Blog U-Star Stelka LUNARLON
Stelka LUNARLON

Chuck Taylor Counter Climate 

Pro tento podzim a zimu je zde další a zásadní novinka, kterou je Chuck Taylor Counter Climate. V těchto teniskách se od teď můžete v pohodě procházet bez ohledu na počasí, díky speciálnímu plátnu Shield Canvas, jenž odpuzuje vodu! Pečlivý design, prvotřídní materiály a odolná konstrukce pomáhají udržet nohy v teple a suchu i za deště. Součástí jsou též inovativní reflexní prvky na patě a tkaničkách, díky nímž budete nepřehlédnutelní i v zamračeném počasí!

Další verzí All Star „dvojek“ je Converse Breathable Spacer Mesh Thunderkterý nejen, že využívá všech výše uvedených výhod včetně Lunarlon stélky, ale je i parádní designovkou! A to především díky nové aktualizaci materiálu, jímž je distanční síťovina, přinášející navíc lehký a prodyšný komfort.

Blog U-Star Converse Chuck Taylor Spacermesh
Blog U-Star. Converse Chuck Taylor Spacermesh
Kolekce Converse Chuck Taylor II
Blog U-Star. Kolekce Converse Chuck Taylor II