Fakta

Jaký zvolit dárek pro ženu či muže, aby si vás pamatovali?

Pokud pokaždé, když vybíráte dárek k Vánocům, Valentýnu, výročí i narozeninám propadáte panice, zkuste se na chvíli uklidnit a věnujte pozornost našim řádkům. Možná už zase, jako vždycky pod tíhou okolností nakupujete na poslední chvíli a všude kolem jsou ohromné fronty. Můžete zvolit snadnější cestu. Zkuste nakupovat online z pohodlí svého domova, nebo klidně po cestě v tramvaji.

Jaký vybrat dárek? Najdete na U-Star.cz

Pro koho kupujete dárek?

Mladí lidé si umí o dárky říct. Podle průzkumu je to 1 člověk z 10 lidí. Dokáží sdělit své potřeby, aby dostali to, co chtějí. I když to zní trochu sobecky, dárky se pro tyto lidi shánějí snadno. Opravdové neštěstí je vybírat dárek pro někoho, kdo neustále tvrdí, že nic nepotřebuje. Do této skupiny patří lidé, kteří jsou skromní a o dárky si neříkají. Nenechte se zmást, vaše dárky určitě ocení. Je třeba jim více naslouchat. Mezi řečí občas prohodí, po čem touží. Jakmile to zaslechnete, hned si to poznačte.

Na co vsadit?

Ten, kdo nic nechce, se nejhůře obdarovává. I on si přeje nějaký dárek dostat, jen to neumí říct. Možná se domnívá, že umíte věštit z křišťálové koule, ovládáte telepatii a odhalíte každé přání. Mnohdy dáte něco, co obdarovaný neocení a cítí se dotčený, že jste nevybrali správný dárek. Kromě zážitkových dárků podle průzkumů lidé ocení třeba elektroniku, kde je ale těžké odhalit správný typ a značku. Mnohem lepším řešením je podle studie vsadit na značkové oblečení a doplňky.

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké? Na našem e-shopu si jistě vyberete. Kromě pohodlných tenisek můžete vybírat skvělá trička, komfortní mikiny, padnoucí džíny, hřejivé bundy, kvalitní ponožky, trendy čepice, designové tašky i praktické batohy. U nás si jistě vyberete.

Tipy na nevšední dárky

Pokud chcete letos opravdu své blízké dárkem překvapit, zkuste některý z našich produktů. Skutečnost, že je pro vás obtížné vybrat dárek pro své protějšky, blízké nebo členy rodiny, vyřešte s námi. Vyberte dárek tak, aby se líbil a dotyčný si na vás rád vzpomněl. Léty prověřené značky Converse a Vans dávají velkou naději, že konečně najděte dárek, který je vhodný pro každou vaši blízkou osobu a každou příležitost. Máme pro vás řešení. Vynikajícím dárkem je každý náš produkt z Katalogu.

Jaky vybrat darek své kamaradce
Jaký vybrat dárek?
Skvělý nápad na dárek
Blog U-Star – Skavělý nápad na dárek

Buďte originální a vsaďte na značkové produkty

Vybírejte klasické tenisky, kvalitní trička pro mužei ženyv mnoha barvách a vzorech a trvale vysoké kvality. Vás i vaše blízké zahřejí komfortní mikinya bundy. Pokrývky hlavy zahrnují čepice, kšiltovky, klobouky a beanie vhodné do větrných dní i třeskuté zimy. Osobitý styl doplní jedinečné módní doplňky, sluneční brýle, pásky, peněženky, praktické studentské i městské batohy, lehké vaky a sportovní tašky. Krása se ukrývá v detailu. S našimi doplňky bude outfit dokonalý.

Nevíte co vybrat? Zvolte Dárkové poukázky

Vouchery jsou skvělým nápadem na dárek pro ženu či muže. Dárkové poukázkyposlouží na nákup čehokoliv, co najdete v našem e-shopu. Kromě tenisek můžete vybírat trička, mikiny, džíny, bundy, ponožky, čepice, tašky i batohy. Poukazem můžete obdarovat své blízké v případě, kdy si nejste jisti, jaký konkrétní produkt by se jim líbil. Dárkový poukaz je super vánočním dárkem, ale i dárkem k narozeninám, k výročí, na Valentýna a Nový rok nebo k jiné příležitosti, kterým uděláte každému radost. Jde o dar bez rizika, že se s ním zrovna netrefíte do vkusu.

Nápad na dárek - Voučer
Blog U-star. Voučery

Potěšte sebe i své blízké ideálním dárkem

Potěšte sebe i své blízké ideálním dárkem, který si u nás určitě vyberete. Náš e-shop je plný dárků pro všechny, co si nevědí rady, co koupit svým přátelům, známým či rodině. Tenisky a oblečení Converse i Vans nosí hvězdy a celebrity. Značka Converse je nejvíce kopírovaná na celém světě. Komfort a kvalitu vám však zajistí jen certifkované značky. Chtějte prostě originál! Zasloužíte si jej vy i vaši blízcí.