Converse Boty

Converse Boty jsou prostě kult a ti kteří tyhle kecky na noze nosí, ví moc dobře proč. Ať už jsou to tenisky nízké, kotníkové či zimní, ve verzi dámské či pánské, mají neuvěřitelnou moc povýšit váš outfit. Tenisky Converse poznáte na první pohled podle neodmyslitelné hvězdičky. Nejoblíbenější jsou bílé tenisky, nejpraktičtější jsou ty černé, a pokud jde o barvy nebo limitované vzory, ty jsou naprostým unikátem ve vašem šatníku. Do města i na výlety zkuste charakteristický model označený Chuck Taylor All Star. Na sport a vyšší zátěž bez váhání sáhněte po vyšších modelech.

FILTER

Obuv Converse u nás – 100 % originál a vynikající služby

● Více než 1500 míst dodání (Zásilkovna, Pošta) a doručení do ruky (PPL, Pošta)
● Bezplatná výměna a vrácení do 14 dnů
● Vyzkoušení na skladě
● Osobní odběr zdarma

Již v roce 1908 začal zakladatel Marquis Mills Converse pod značkou Converse Rubber Shoes Company vyrábět plátěné boty s gumovou podrážkou, tedy známé Conversky. Tenisky Converse jsou fantasticky pohodlné, vysoce elegantní a se zcela nadčasovým designem.
Nyní, jako dceřiná společnosti firmy Nike, prošla společnost Converse úctyhodným vývojem s historií od tenisové a basketbalové obuvi, tedy boty Converse all star, přes dodávku bot i oblečení pro armádu během 2. světové války až po skateboardovou linii.